Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic Wrocław

Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic Wrocław oraz Bolesławiec


Procesy starzenia się skóry są naturalną koleją rzeczy w życiu każdego człowieka. Z biegiem lat tkanki tracą swoją elastyczność, powodując powstawanie zmarszczek i zmiany w owalu twarzy. Skóra traci swoją sprężystość i odznacza się zmianami najczęściej w okolicach oczu, skroni, czy policzków.


Innowacyjnym rozwiązaniem przywracającym efekt wypoczętej twarzy jest medycyna estetyczna. Do dyspozycji pacjentów w Praktident Medical Clinic oddano szereg zabiegów, wykonywanych przez profesjonalnych specjalistów, takich jak: wolumetryczne modelowanie twarzy pozwalające odzyskać młody wygląd, wypełnienia kwasem hialuronowym unoszące tkanki i wypełniające puste przestrzenie spowodowane niedoborami kolagenu.


Przeprowadzanie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego jest mało inwazyjne oraz praktycznie bezbolesne. Należy podkreślić, że zabiegi powinny odbywać się w renomowanych klinikach, pracujących na sprawdzonych preparatach, gdyż tylko wtedy zagwarantowane jest stuprocentowe bezpieczeństwo każdego pacjenta.


Sam zabieg trwa około 20 do 30 minut i polega na podaniu kwasu w okolicach pozbawionych objętości i konturu.


Efekty przeprowadzonych zabiegów widoczne są natychmiast. Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i może od razu powrócić do swoich aktywności. Dodatkową zaletą skorzystania z tej metody jest naturalny wygląd twarzy przywracający jej świeżość i blask.


Zapraszamy do naszych klinik:


Praktident Medical Clinic


ul. Grabiszyńska 89


53-503 Wrocław


71 359 05 90


601 883 853


Praktident Medical Clinic


Aleja Tysiąclecia 10 a,b


59-700 Bolesławiec


75 375 30 04


 

Kategoria ogłoszenia : Usługi medyczne i zdrowotne

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Brusy
Adres : Wrocław, Grabiszyńska 89
Dodał : Patryk
https://praktident.pl/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen